SYSTEMY ALARMOWE

Opis usług
Jeśli postanowią Państwo zainstalować z nami system alarmowy lub przeciwpożarowy, to nasza kadra techniczna dostarczy wam usługę i sprzęt o jakości na najwyższym poziomie, zadbamy o rozwiązanie zapewniające łatwość obsługi i maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo zoptymalizujemy ustawienie systemu alarmowego lub przeciwpożarowego oraz strategiczne rozmieszczenie czujek, aby uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny.
 
Co nas wyróżnia?
W misji szerzenia bezpieczeństwa w społeczeństwie pomaga nam unikalny, opracowany przez nas: ESS - Effective Security System, którego celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie.
 
Od wielu lat wykonujemy instalacje najwyższej jakości. Systemy alarmowe, które oferujemy mają spełniać dwa podstawowe zadania: 
  • spełniać Państwa oczekiwania;
  • zapewniać komfort bezpieczeństwa, nawet gdy użytkownik znajduje się daleko od zabezpieczanego obiektu. 
Gwarancja
Mimo skomplikowanej struktury systemów alarmowych i przeciwpożarowych, postanowiliśmy wyjść naprzeciwko oczekiwaniom klientów i dać standardowo 2 lata gwarancji.
Dodatkowo przy bardzo dużych i/lub strategicznych instalacjach rozszerzamy gwarancję o dodatkowe usługi serwisowe i okres nawet do 5 lat!
 
Umowa konserwacji
W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnych nerwów związanych z eksploatacją systemu alarmowego (przegląd, czyszczenie itd.) i zadbaniu o Państwa bezpieczeństwo, oferujemy Państwu umowy konserwacyjne na bardzo korzystnych warunkach.
 
Najwyższa jakość sprzętu
Aby w razie alarmu lub pożaru sprzęt pozostawał niezawodny, nasi specjaliści projektują Państwa systemu wybierając urządzenia wysokiej jakości, które cechują się niezawodnością i wsparciem technicznym. Oczywiście staramy się dopasować do budżetu jakim Państwo dysponują, dając najwyższy stosunek jakości do ceny.
 
TOP