MONITORING

Opis usługi

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną, która zapewni Państwu jakość na najwyższym poziomie, zadbamy o system monitoringu spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo zoptymalizujemy ustawienia kamer i ich strategiczne rozmieszczenie, aby uzyskać jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

Co nas wyróżnia?

Nasz cel- szerzenie poczucia bezpieczeństwa w społeczeństwie podkreśliliśmy opracowując jedyny na rynku ESS - Effective Security System, którego celem jest m. in. zapewnienie usługi montowania monitoringu na najwyższym poziomie.
Od wielu lat wykonujemy instalacje telewizji przemysłowej najwyższej jakości, nasze kamery jako jedyne zapewniają bezpieczeństwo m.in. koniom sportowym słynnego jeźdźca- Krzysztofa Ludwiczaka, dodatkowo posiadamy liczne referencje.

Potrafimy zapewnić podgląd kamer na żywo na smartfonach, tabletach itd.

Gwarancja

Jesteśmy tak pewni jakości świadczonych przez nas usług i dostarczanych kamer, rejestratorów itd., że na każdą wykonaną pracę i dostarczony system monitoringu dajemy 2 lata gwarancji.

Gdy instalacja jest bardzo duża i strategiczna przedłużamy gwarancję na usługę nawet do 5 lat!

Umowa konserwacji

W celu zaoszczędzenia Państwu niepotrzebnych nerwów związanych z eksploatacją systemu monitoringu (przegląd, czyszczenie itd.) i zadbaniu o najwyższe parametry techniczne Państwa kamer, przewodów i rejestratorów, zapewniamy Państwu umowy konserwacyjne na bardzo korzystnych warunkach.

Najwyższa jakość sprzętu

Przy projektowaniu Państwa systemu dobieramy zestawy monitoringu wysokiej jakości, które cechują się dobrymi parametrami i wsparciem technicznym. Oczywiście staramy się dopasować do budżetu jakim Państwo dysponują, dając najwyższy stosunek jakości do ceny.

TOP