Dzięki technologiom, które dostarczamy, żyjesz bezpieczniej!

Domofony, wideofony i automatyka bram

Opis usługi

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną, która zapewni Państwu jakość na najwyższym poziomie, zadbamy o wideofony, domofony i automatykę bram spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo zoptymalizujemy ustawienia ekranu i dzwonka z kamerą aby uzyskać najlepszą ergonomie użytkowania sprzętu.

Co nas wyróżnia?

Pełna synchronizacja wielu systemów jest możliwa dzięki opracowanemu przez nas jedynemu na rynku , którego celem jest zapewnienie usług na najwyższym

W ramach ESS możemy zsynchronizować kamery z monitoringu z wideofonem, jak również zapewnić zabezpieczenia alarmowe podczas nieobecności użytkownika takie jak: 

Gwarancja

Jesteśmy tak pewni jakości świadczonych przez nas usług i dostarczanych wideofonów, domofonów i automatyk do bram, że na każdą wykonaną pracę i dostarczony sprzęt dajemy 2 lata gwarancji.
 
Gdy instalacja jest bardzo duża i strategiczna przedłużamy gwarancję na usługę nawet do 5 lat!
 

Najwyższa jakość sprzętu

Przy projektowaniu Państwa domofonu, wideofonu lub automatyki bramy wybieramy urządzenia wysokiej jakości, które cechują się dobrymi parametrami i wsparciem technicznym. Oczywiście staramy się dopasować do budżetu jakim Państwo dysponują, dając najwyższy stosunek jakości do ceny.
 
 
 
zamów darmową wycenę